Tekne Turumuz

09:00

Kahvaltı Yapmaya ne dersiniz?

Tekne tur saatimizden önce saat 9 da tüm müşterilerimize kapılarını açıyor. Turdan önce teknemizde kahvaltı yapmak isteyenlere alternatifli kahvaltı çeşitleri sunuyoruz..Ayvalık Tostu dahil..
11:30

Turumuz Başlıyor

Asıl Turumuz saat 11:30 teknemizin Ayvalık Meydandaki yerinden hareketi ile başlıyor. Havanın durumuna göre değişiklik gösterebilecek bu güzergahlardan bazıları İncirli, Karaada,Akvaryum adası, Maden Adası,Çıplak ada, İlyosta, Kleopatra Koyu vb. muhteşem güzellikteki koyları içeriyor..
12:30

Eğlence ve Yarışmalar

Animatörler ve yarışmalar eşliğinde devam eden turumuzda İlk Mola yerine geldikten sonra yüzme molası veriyoruz. TOPLAMDA 1 er saatlik 3 ADET molamızın ilkininin sonunda öğle yemeğimize geçiyoruz Sınırsız Yöremize Özgü Mevsim Balıkları, Mevsim salata ile Makarna servisimizde limit misafirlerimizin garsonlarımıza artık doyduk demeleri .. (Balık sevmeyen müşterilerimize Köfte ve Tavuk alternatiflerimiz de mevcut) Teknemizde bar bölümünde Alkollü ve Alkolsüz içeceklerimiz ve alternatif yiyecekler mevcut olup fiyatlarımız cazip tutulmuştur.
17:30

Tarihi Cunda Adası

Akşam Cunda Adasına gelmeden önce Meyve Servisine başlıyoruz.. Saat 17:30 da teknemiz Cunda Adasına yanaşıyor. Cunda Adasının muhteşem tarihi sokakları ve ünlü taksiyaris kilise müzesini rehber eşliğinde 1 saat boyunca gezme imkanı tanıyoruz.
19;00

Ayvalık a Geri Dönüş

18:30 da Cunda Adasından hareket eden teknemiz 19:00 civarında Ayvalık ta ki kalkış noktamıza geri dönüşü ile son buluyor.
Rezervasyonİletisim