2020 Sezonu ıçin Tedbir Amaçlı Alınan COVID- 1 9 Tedbirlerimiz Aşağıdaki gibidir;

Mihrimah Sultan Teknemizin Kapasitesi Yarı Yarıya Oranında düşürülmüştür. 9 ar kişilik masalarımızda 4 kişi olacak şekilde sosyal mesafe korunacaktır.

Tur Öncesi Ve Esnasında Gerekli Tüm Dezenfeksiyon işlemleri Tecrübeli Ekibimiz Tarafından Yapılacaktır.  Teknemize Girişte, Ateş Ölçümü Yapılacak, Ateşi 38 den Yüksek Olanlar Teknemize Alınmayacaktır. İçeride Uyulması Gereke Kuralları Açıklayan Bilgilendirme Okunması ve Kurallara Uyulmalıdır. Teknemize Girilmeden Önce Mutlaka Maske Takılmalıdır.

Diğer Müşteriler Ve Çalışanlar ile Sosyal Mesafe Korunmalıdır.Ayrıca güneşlenme alanlarında 1 m 1 metre sosyal mesafe kuralı kesinlikle uygulanacaktır.

 

500 kişi kapasiteli olan Mihrimah Sultan  Ege Denizindeki tek Türk Loydu Sertifikasına sahip Gezi Teknesidir. Teknemiz 2017 yılında yapılmış olup Misafirlerimizin konfor ve güvenliklerinin en üst düzeyde tutulduğu son derece Modern bir dizayna sahiptir. 365 gün boyunca hizmet veren teknemizde profesyonel ekibimizle birlikte unutulmayacak bir tur yaşayacaksınız..

Kapasite 500 kişi
Türk Loydu Klass Sertifikalı
Yapım Yılı 2017
365 gün Hizmetinizde
Eğlence, Dans, Müzik
Tur Hakkında Detaylı Bilgi için